Malé okénko zkušeností, nabytých v Africe

 

Poučení č. 1 – skutečnost, že je silnice nová (tj ani ne půl roku stará) zdaleka ještě neznamená, že není třeba ji znova překopat a způsobit tak několika hodinové zácpy: je!

Poučení č. 2 a také to neznamená, že není plná děr: samozřejmě že je. A nejlépe se to zjistí tak, že do nich vlítnete půjčený autem v plné rychlosti (zaplaťpánbu s majitelem nepřítomným tohoto aktu!)

Poučení č.3 přestaň si stěžovat, že je sprcha studená. Ve skutečnosti je to vlastně dobrá zpráva: teče voda! Sprcha jde (pravděpodobně) zapnout i vypnout. A také to znamená, že se vody nemusím štítit!

Poučení č.4 chtít tekoucí vodu a fungující elektřinu v jednom dni je pouhá rozmařilost.

Poučení č. 5 oproti Cimrmanovu míči, já na trudomyslnost doporučuji oholit nohy a růžově namalovat nehty (dle stupně žalu eventuálně všechny). Tohle asi do angličtiny ale asi překládat nebudu, co? (jo a asi to teda zabere jenom pro slecny :))

Tak jo, děcka, konec drbů jdu spát.

Tedy malé jazykové okénko nazávěr: univerzální hláška typu tyvole (kterou ale můžete pronést I před svojí africkou babičkou, mate-li jednu takovou) je Ey bo! A použije- li ji někdo na vás nejlepší odpověď na to je: Bo yourself!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: